Bakım Anlaşması

İşletmeler büyüdükçe yada güncellemeler yaptıkça Kurumsal Bakım Anlaşması, teknolojinin kolaylıklarından faydalanmak, güvenlik tarafında mecburi güncellemeler ve sistemlerini daha çağdaş tutmak adına sistem kurulumu veya sitem yenileme çalışmaları yapmaktadırlar. Ancak bu noktadan sonra süreklilik ve sistemlerini etkin bir şekilde kullanmaları gerekir. Lakin zaman zaman sorunlarda yaşanacaktır. Bu sorunlar işlerliği ve işlerin sürekliliğini aksatacaktır. Bu noktada İşletmeler yaşanacak sorunlara en hızlı bir şekilde müdahale edilmesini isteyeceklerdir.

Bilgi işlem personellerin işletmedeki tüm elektronik sistemleri bilmesi ve arızalara müdahale edebilmesi için farklı uzmanlıklara sahip birden fazla BT personeline ihtiyaç vardır. Ancak bunun yerine tüm yazılım ve donanımsal sistemlerin periyodik olarak bakım, onarım hizmetleri için dışarıdan yardım alınması daha mantıklı bir çözümdür. İşletmelerin bu noktada çözüm buldukları, müşteri ve yüklenici firma arasında yapılan bakım sözleşmelere kurumsal bakım anlaşması denir.

Efor Bilgi İşlem olarak profesyonel ekibimizle bakım ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Kurumlara en büyük tavsiyemiz Kurumsal Teknik Servis Bakım Anlaşması yapmalarıdır.  Kurumsal Teknik Bakım Anlaşması yaparak, sisteminizin periyodik olarak kontrol edilmesini ve temizlenmesini sağlayacağınız gibi, yaşadığınız sorunlara gerek uzak erişimle gerekse yerinde müdahale ile kesintisiz ve hızlı destek hizmeti alarak, sistemlerinizi hem güvende tutmuş hem de devamlılık sağlamış olursunuz. Efor Bilgi İşlem olarak güvenlik, sistem ve network olmak üzere üç başlık altında bakım hizmeti vermekteyiz. İşletmelerin talepleri doğrultusunda bu bakımların hangilerini almak istediklerini belirleyerek başlıyoruz. sonraki aşamada ise bakımın yerinde, uzaktan ya da sürekli olarak mı yapılacağını işletmenin isteği ile beraber belirliyoruz. Kaç saat, nerede gibi ayrıntıların yanı sıra acil durumlarda gerek yerinden gerekse uzaktan müdahale ediyoruz.